Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Sandomierskie Centrum Kultury

Pracownia dźwięku "Czarno-Biali"

PRACOWNIA DŹWIĘKU "CZARNO-BIALI"

Zachęcamy do zapisów na prowadzone przed doświadczonego artystę i pedagoga zajęcia Pracownia Dźwięku „Czarno-Biali” z nauki gry na instrumentach klawiszowych w Porcie Kultury!

Oferta skierowana jest zarówno do osób początkujących (dzieci 7+), jak i tych, które chciałyby pogłębić lub odświeżyć swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone są w formie indywidualnej oraz grupowej. Repertuar dostosowany będzie do indywidualnych potrzeb ucznia, poczynając od muzyki klasycznej, przez utwory szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej, na jazzie kończąc. Zajęcia rozwijać będą wrażliwość muzyczną, umiejętności techniczne, kreatywność, sposób frazowania i poczucie rytmu. Pianista będzie przygotowany do występów solowych lub jako akompaniator.

Zapisy:  tel. 15 644 50 74
Więcej informacji u instruktora.
Terminarz zajęć i Cennik dostępne w zakładkach Portu Kultury.

Instruktor: MARCIN MAZIARZ.

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo prosimy o zachowanie wymaganego reżimu sanitarnego:

1.Przed wejściem do obiektu nakazuje się skorzystanie z płynu dezynfekującego do rąk przez wszystkie osoby wchodzące.
2.W grupie może przebywać określona liczba uczestników zależnie od powierzchni sali lub pracowni.
3. Należy zachowywać dystans między sobą – minimum 2 m.
4. W zajęciach nie mogą uczestniczyć dzieci i młodzież oraz dorośli, którzy są objęci kwarantanną lub izolacją albo mają objawy choroby zakaźnej.
5. W zajęciach nie mogą uczestniczyć osoby, które w ciągu ostatnich 14 dni miały kontakt z osobą chorą z powodu infekcji wywołanej koronawirusem lub podejrzaną o zakażenie.
6. Uczestnicy zajęć do Portu Kultury są przyprowadzani/odbierani przez osoby zdrowe.
7. Obowiązuje zakaz korzystania z szatni.
8. Płatności gotówką lub przelewem na wskazane konto bankowe.
9. Przestrzeganie zaleceń obsługi obiektu.

***

MARCIN MAZIARZ - absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Tarnobrzegu w klasie wiolonczeli oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli w klasie wiolonczeli i fortepianu, a także Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w klasie fortepianu. Muzyk, instrumentalista, aranżer i kompozytor, reżyser koncertów, pedagog. Współpracował z takimi zespołami jak Ziyo (trasa koncertowa promująca płytę PUZZLE, nagrania live w ESKA ROCK), Muffin, Roxette Cover Band, Kakadu, Stan d’Art i wiele innych, z którymi zagrał kilkaset koncertów. Muzyk sesyjny, akompaniator i kierownik zespołów towarzyszących wokalistom na warsztatach w Stalowej Woli i warsztatach organizowanych przez Natural Voice Perfection Institute. Laureat nagrody Stowarzyszenia Autorów Zaiks na Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Kompozytorów w Myśliborzu, laureat Międzynarodowego Festiwalu Carpathia wraz z zespołem Kakadu. Jego uczniowie występują na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach. Wykładowca na Wydziale Artystycznym (klasa fortepianu) UMCS w Lublinie i w krakowskim Natural Voice Perfection Institiute.

PRACOWNIA DŹWIĘKU "CZARNO-BIALI" - zapisy

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Partner medialny

PARTNER I WSPÓŁORGANIZATOR SANDOMIERSKICH WIANKÓW FLISACKICH 2023