Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Sandomierskie Centrum Kultury

Konwersja Cyfrowa Domów Kultury

Utworzono dnia 16.07.2021

Zestaw znaków: znak Fundusze Europejskie, barwy RP i znak Unia Europejska

W Sandomierskim Centrum Kultury realizowany jest projekt grantowy "Konwersja Cyfrowa Domów Kultury" dofinansowany z Funduszy Europejskich, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

Z przyjemnością informujemy, że Sandomierskie Centrum Kultury otrzymało grant w ramach projektu „Konwersja cyfrowa domów kultury”. Celem zadania jest podtrzymanie ciągłości działalności Sandomierskiego Centrum Kultury poprzez stworzenie warunków do samodzielnej pod względem technicznym działalności online, w szczególności w zakresie transmisji na żywo różnorodnych wydarzeń kulturalnych skierowanych do wszystkich grup odbiorców. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez zakup sprzętu do streamingu wraz z oprogramowaniem oraz poprzez szkolenia kadry SCK.

W czasie trwania projektu Sandomierskie Centrum Kultury weźmie udział w cyklu szkoleń Narodowego Centrum Kultury, skorzysta z pomocy tutora cyfrowego oraz zakupi niezbędny sprzęt, oprogramowanie z licencjami. Udział w projekcie pozwoli nam na lepsze dostosowanie i unowocześnienie oferty kulturalnej, zwiększenie atrakcyjności i jakości prowadzonych zajęć animacyjno-edukacyjnych oraz skutecznie włączy w odbiór realizowanej oferty osoby z niepełnosprawnościami.

Wartość projektu i otrzymanego przez SCK dofinansowania opiewa na kwotę 97.900,00 zł, która w całości pochodzi z Funduszy Europejskich.

Konwersja Cyfrowa Domów Kultury

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny

Partner medialny

PARTNER I WSPÓŁORGANIZATOR SANDOMIERSKICH WIANKÓW FLISACKICH 2023